Laďka

Jmenuji se Laďka Sofie

KOVAŘÍKOVÁ ,

Pravidelně pořádám semináře Rodinných a životních konstelací ( od roku 2006) a Konstelační tréninky.

Poskytuji také individuální setkání s jednotlivými klienty – při těchto konzultacích využívám kombinace všech poznatků o práci s tělem i s emocemi a pocity. Primárně využívám metodu One Brain a zároveň prvky z Rodinných a životních konstelací.

Moje filosofie je, že důležité je zabývat se reálným životem, vztahy, prací, konkrétními životními situacemi. Spirituální bytí je určitě potřebou každého člověka a k životu neoddělitelně patří. Nicméně nejsem přítelem ezoterického ,,létání” . Při mé práci s klienty i během seminářů se zaměřuji na realitu , především na vidění a schopnost přijetí toho, co je ,, tak jak to je “ a na nalézání rovnováhy v jejich životních situacích a v nich samých.

Radosti a zájmy – dobré a hluboké knihy, filmy, divadelní představení, opera, balet, koncerty barokní hudby. Vycházky se psem do přírody, práce rukama, obzvláště na zahradě, cestování, poznávání, nekonečné objevování života.

Minulost:

Od roku 1998  jsem se věnovala studiu metody One Brain, absolvovala jsem lektorský v roce 2001 výcvik metody pro uvolnění stresu ”Thre in One Concept“ ( One Brain)” ( lektorka Carol Ann Hontz )  a  další  vzdělávání v této metodě probíhalo průběžně následujících 15 let.

Přibližně v roce 2000 jsem začala poskytovat individuální sezení – odblokování stresu metodou Kineziologie One Brain.

Dalších několik let, počínaje rokem 2004, probíhalo také moje   intenzivní studium  rodinných a životních konstelací.

Velmi si vážím učitelů, se kterými jsem se setkala a čerpala od nich poznatky – Irena Mikešová, Ladislava Fricová, Carol Ann Hontz, Daniel Whiteside, Gordon Stokes, Alie Relker,  Alicia Hamm, Jan Macháček, Jan Bílý, Radim Ress, Daan van Kampenhout, Robert Doetsch Ramateertha, Sneh Victoria Schnabel , Bert Hellinger, Wilfried Nelles

Roku 2001 jsem začala  přednášet semináře metody Kineziologie One Brain ( do konce roku 2018) a od 2006 vedu semináře Rodinných a životních konstelací.

Většina lektorských akcí , které jsem pořádala a lektorovala, proběhla  v Rudné u Prahy, v Praze a na různých místech středočeského kraje, ale učila jsem také kurzy např. ve Fulneku na Moravě.

Moje vzdělávání nikdy neskončilo a navštěvovala jsem mnoho dalších seminářů. V průběhu roků 2009-2010 jsem absolvovala výcvik konstelací u německého lektora Wilfrieda Nellese, souběžně jsem po dvakrát byla účastníkem seminářů německé lektorky Sneh Victorie Schnabel nazvané Medicína kojota a  Konstelace traumatu.

V dubnu  2010 jsem se v Praze zúčastnila kurzu Rekonektivní léčení I. a II.stupeň .

V roce 2017 jsem se zúčastnila 1.konference Psychopatie ( květen)  a semináře Komunikace s psychopatem ( září) a Psychopati ve firmách a institucích ( listopad).

Červen 2018 – seminář Wilfrieda Nellese ,,Proces životní integrace“, Praha

Přítomnost:

2019

cyklus přednášek Akademie Václava Cílka

cyklus přednášek  Akademie Tomáše Halíka

cyklus přednášek Filosofie s Danielem Kroupou

cyklus přednášek   Moderní dějiny s Petrem Pithartem

2020

cyklus přednášek  Toulky českou minulostí s Petrem Horou Hořejšem

cyklus přednášek  Kvantová fyzika s Janem Rakem

cyklus přednášek  Filosofický průvodce současným světem s Václavem Němcem

2021- 22

cyklus přednášek s Radkinem Honzákem

Cyklus přednášek Jak lépe pochopit sebe sama – Anna Hogenová

2022

Cyklus přednášek Záhadné židovství

Antika, co nám dala ?