Aktuality

Do programu seminářů byl přidán na únor seminář Konstelace pro pomáhající,

15. + 16.2.2024

_________________________________________

Pozor, změna termínu !

Konstelační seminář ,,Přijetí jako klíč“, původně plánovaný na únor 2024 se nově koná

v termínu 8.- 10.3.2024.

_________________________________________

24. – 26.11.2023 ,,Já a mé dětské já“

Jsme ve spojení s vnitřním dítětem? A co to vlastně je, být s ním ve spojení ? Jak to poznáme? Je to vůbec potřeba, když jsme přece dávno dospělí?

Ne, není to až tak o tom, vzpomínat a znovu a znovu se vracet do minulosti, znovu a znovu se přehrabovat v odpadkovém koši našich dávných dětských bolestí a trápení.

Ale mohlo by to být o tom, být s naším dětským vnitřním já v kontaktu a dokázat se rozpomenout, naladit se. Pokud máme ve své blízkosti malé děti, ty nejvíce nám ukazují cestu k našemu vnitřnímu dítěti. Pokud nám jejich živost, pohyblivost, neúnavnost, fantazie, nekonečné otázky a zvídavost jaksi ,,lezou na nervy“, je dobré uznat, že někde v sobě ,,problém“ máme my a ne ty malé děti okolo nás.

Naše nepřijaté vnitřní dítě se obvykle ukazuje například přes veliké emoce – hněv, panika, uraženost, strachy. Také postoji jako jsou tendence k závislostem, umanuté lpění na pravidlech, dělání si nároků, bitvy za spravedlnost, nejrůznější alergické reakce, pomstychtivost, sebedestrukce, sebelítost a ukřivděnost, lhostejnost, neschopnost vymezit hranice, zamrznutí v tom být stále ,,hodný“, manipulace bolestí a nemocemi, neschopnost učit se… Tyto postoje se nepříjemně pletou do našich přítomných dospělých situací a vztahů, partnerství i rodičovství a většinou způsobujíí mnoho bolesti v těchto vztazích.

Na tomto semináři nahlédneme na to, jak jsme či nejsme v kontaktu se  svými vnitřním dětským já a jak můžeme být, ač dospělí, hraví, zvídaví, zdraví, se spoustou energie a fantazie…

Tentokrát se budeme na tomto semináři více zaměřovat na naše lpění, nejrůznější závislosti a témata (ne)naplněných potřeb, které se objevují v přítomnosti.

Místo: Loděnice, Ve století
Čas: 24. – 26.listopad 2023, pá 16.00 – 20.00, so 9.45 -18.00, ne 9.45 -17.30
Cena:  3500,-Kč , partnerské páry mají společnou cenu  5000,- Kč. Adolescenti ( 15-21 let) v doprovodu jednoho nebo obou rodičů mají  cenu 1600,- Kč.

Podmínky účasti : přihlášení se mailem  – ladka.akvamarin@seznam.cz .

_______________________________________________________________________________________

8.12.2023,,Jsem žena, tvořivost“

5 volných míst

Jednodenní setkání pouze pro ženy. Příležitost setkat se a společně se naladit v ženském kruhu . Tentokrát na téma naší tvořivosti a radosti z tvorby. Máme nápady, inspiraci, fantazii? A co z našich vizí se stává realitou, jak uskutečňujeme? Jak pestré a zábavné jsou naše dny? Co s nudnou, otupující rutinou a šedí v našich životech? Jak znovu rozhýbat tvoření ?

Místo:  Loděnice, Ve století
Čas: 8.12.2023, pátek, 9.45 – cca 18.00
Cena: 1700,-Kč
Podmínky účasti : přihlášení se mailem  – ladka.akvamarin@seznam.cz. V mailu uveďte Vaše jméno a příjmení a tel. číslo.

_____________________________________________________________________________________

12. – 14.1.2024 ,, Peníze“, konstelace

Ještě několik volných míst na tomto semináři

Seminář o našich postojích k penězům, o tom, jak o nic smýšlíme a jak k nim přistupujeme, jak s nimi zacházíme. Skrze konstelace budeme uvolňovat blokované toky životní síly, našich zdrojů a výživy našich životů. Témata (bez)moci, svobody, sebeúcty.

Cena:  3400,-Kč partnerské páry mají společnou cenu  5200,- Kč. Adolescenti ( 15-18 let) v doprovodu jednoho nebo obou rodičů mají  cenu 1700,- Kč.

Čas: 12. – 14.leden 2024, pátek od 16.00 – 20.00, sobota 9.45 -18 hod, neděle 9.45 – 17.30
Místo: Loděnice, Ve století

Podmínky účasti : přihlášení se mailem  – ladka.akvamarin@seznam.cz .

________________________________________________________________________________