24. – 26.11.2023 ,,Já a mé dětské já“

Ještě několik volných míst na tomto semináři

Seminář hoooodně důležitý pro rodiče, prarodiče a všechny, kdo se starají či učí děti 🙂.

Jsme ve spojení s vnitřním dítětem? A co to vlastně je, být s ním ve spojení ? Jak to poznáme? Je to vůbec potřeba, když jsme přece dávno dospělí?

Ne, není to až tak o tom, vzpomínat a znovu a znovu se vracet do minulosti, znovu a znovu se přehrabovat v odpadkovém koši našich dávných dětských bolestí a trápení.

Ale mohlo by to být o tom, být s naším dětským vnitřním já v kontaktu a dokázat se rozpomenout, naladit se. Pokud máme ve své blízkosti malé děti, ty nejvíce nám ukazují cestu k našemu vnitřnímu dítěti. Pokud nám jejich živost, pohyblivost, neúnavnost, fantazie, nekonečné otázky a zvídavost jaksi ,,lezou na nervy“, je dobré uznat, že někde v sobě ,,problém“ máme my a ne ty malé děti okolo nás.

Naše nepřijaté vnitřní dítě se obvykle ukazuje například přes veliké emoce – hněv, panika, uraženost, strachy. Také postoji jako jsou tendence k závislostem, umanuté lpění na pravidlech, dělání si nároků, bitvy za spravedlnost, nejrůznější alergické reakce, pomstychtivost, sebedestrukce, sebelítost a ukřivděnost, lhostejnost, neschopnost vymezit hranice, zamrznutí v tom být stále ,,hodný“, manipulace bolestí a nemocemi, neschopnost učit se… Tyto postoje se nepříjemně pletou do našich přítomných dospělých situací a vztahů, partnerství i rodičovství a většinou způsobujíí mnoho bolesti v těchto vztazích.

Na tomto semináři nahlédneme na to, jak jsme či nejsme v kontaktu se  svými vnitřním dětským já a jak můžeme být, ač dospělí, hraví, zvídaví, zdraví, se spoustou energie a fantazie…

Tentokrát se budeme na tomto semináři více zaměřovat na naše lpění, nejrůznější závislosti a témata (ne)naplněných potřeb, které se objevují v přítomnosti.

Místo: Loděnice, Ve století
Čas: 24. – 26.listopad 2023, pá 16.00 – 20.00, so 9.45 -18.00, ne 9.45 -17.30
Cena:  3500,-Kč partnerské páry mají společnou cenu  5000,- Kč. Adolescenti ( 15-21 let) v doprovodu jednoho nebo obou rodičů mají  cenu 1600,- Kč.

Při úhradě platby za seminář nejpozději

do 13.října 2023 platí zvýhodněná cena 2900,- Kč, 

Tato sleva se netýká těch, kteří se účastní semináře jako firma.

Přihlášení se a podmínky účasti