Laďka

Jmenuji se Laďka

VALA – KOVAŘÍKOVÁ ,

Pravidelně pořádám semináře Rodinných a životních konstelací ( od roku 2006) a Konstelační tréninky.

Poskytuji také individuální setkání s jednotlivými klienty – při těchto konzultacích využívám kombinace všech poznatků o práci s tělem i s emocemi a pocity. Primárně využívám metodu One Brain a zároveň prvky z Rodinných a životních konstelací.

Moje filosofie je, že důležité je zabývat se reálným životem, vztahy, prací, konkrétními životními situacemi. Spirituální bytí je určitě potřebou každého člověka a k životu neoddělitelně patří. Nicméně nejsem přítelem ezoterického ,,létání” . Při mé práci s klienty i během seminářů se zaměřuji na realitu , především na vidění a schopnost přijetí toho, co je ,, tak jak to je “ a na nalézání rovnováhy v jejich životních situacích a v nich samých.

Žiji a pracuji v Rudné u Prahy.

Radosti a zájmy – dobré a hluboké knihy, filmy, divadelní představení, opera, balet, koncerty barokní hudby. Vycházky se psem do přírody, práce rukama, obzvláště na zahradě, cestování, poznávání, nekonečné objevování života.

Minulost:

Od roku 1998  jsem se věnovala studiu metody One Brain, absolvovala jsem lektorský v roce 2001 výcvik metody pro uvolnění stresu ”Thre in One Concept“ ( One Brain)” ( lektorka Carol Ann Hontz )  a  další  vzdělávání v této metodě probíhalo průběžně následujících 15 let. Souběžně s počátkem studia metody One Brain proběhlo také mé tříleté studium astrologie, 1999 – 2002.

Přibližně v roce 2000 jsem začala poskytovat individuální sezení – odblokování stresu metodou Kineziologie One Brain.

Dále jsem od roku 2000 začala studovat  japonskou nauku  o předávání léčivé energie Reiki – v roce 2004 jsem se stala Mistrem-učitelem .

Dalších několik let, počínaje rokem 2004, probíhalo také moje   intenzivní studium  rodinných a životních konstelací.

Velmi si vážím učitelů, se kterými jsem se setkala a čerpala od nich poznatky – Irena Mikešová, Ladislava Fricová, Carol Ann Hontz, Daniel Whiteside, Gordon Stokes, Alie Relker,  Antonín Baudyš a Antonín Baudyš junior, Richard Stříbrný, Zdeněk Bohuslav, Alicia Hamm, Jan Macháček, Jan Bílý, Radim Ress, Daan van Kampenhout, Robert Doetsch Ramateertha, Sneh Victoria Schnabel , Bert Hellinger, Wilfried Nelles

Roku 2001 jsem začala  přednášet semináře metody Kineziologie One Brain ( do konce roku 2018) , od roku 2005 navíc  kurzy Reiki a od 2006 vedu semináře Rodinných a životních konstelací.

Většina lektorských akcí , které jsem pořádala a lektorovala, proběhla  v Rudné u Prahy, v Praze a na různých místech středočeského kraje, ale učila jsem také kurzy např. ve Fulneku na Moravě.

Moje vzdělávání nikdy neskončilo a navštěvovala jsem mnoho dalších seminářů. V průběhu roků 2009-2010 jsem absolvovala výcvik konstelací u německého lektora Wilfrieda Nellese, souběžně jsem po dvakrát byla účastníkem seminářů německé lektorky Sneh Victorie Schnabel nazvané Medicína kojota a  Konstelace traumatu.

V dubnu  2010 jsem se v Praze zúčastnila kurzu Rekonektivní léčení I. a II.stupeň .

V roce 2017 jsem se zúčastnila 1.konference Psychopatie ( květen)  a semináře Komunikace s psychopatem ( září) a Psychopati ve firmách a institucích ( listopad).

Červen 2018 – seminář Wilfrieda Nellese ,,Proces životní integrace“, Praha

Přítomnost:

2019

cyklus přednášek Akademie Václava Cílka

cyklus přednášek  Akademie Tomáše Halíka

cyklus přednášek Filosofie s Danielem Kroupou