Aktuality

17.6.

Do programu je mimořádně zařazen Večer s konstelacemi i v červenci – konkrétně 11.7. Večer se uskuteční, pokud se sejde skupina zájemců alespoň 10 osob. V případě zájmu si včas rezervujte místa mailem – ladka.akvamarin@seznam.cz

Více informací…

 

1.5.

,,Léto s konstelacemi“ – v srpnu 2018 proběhnou dva konstelační semináře, jeden na téma školy a schopnosti učit se, druhý na téma mužské a ženské polarity, o vztazích mezi muži a ženami, o ženských a mužských archetypech.

Více informací…

___________________________________

31.3. Ještě poslední 2 volná místa na chystaném Tréninku konstelací 2018/19. V tuto chvíli jedno volné místo pro single ženu a pak už jen volná místa pro jednotlivce muže, případně společně jdoucí partnerské páry ( muž a žena).

Více informací…

____________________________________

20.3.

17. – 19.8. 2018 ,,Muži, ženy, ve své síle“

Upozornění : Vážení zájemci o tento seminář, byl změněn termín z 15.-17.6.2018 z důvodu, že tento termín byl v těsném časovém souběhu se seminářem německého terapeuta Wilfrieda Nellese v Praze. 

Nový termín v srpnu je jedinou náhradní možností v průběhu letošního roku. Protože jde o čas letních dovolených, dejte prosím včas ( nejpozději do konce června)  vědět váš zájem o účast, děkujeme.

10.3. Na duben je připravený seminář o radosti, o  osobním ,,prosvětlení“ .

27. – 29.4. 2018 Víra, důvěra, radost ze života

V naší přirozenosti je, být radostně spojen se Životem a nechat se jím v důvěře vést. Alespoň v dobách, kdy jsme byli malými dětmi, tato schopnost byla dennodenní součástí našich životů.

Uplynuly roky, možná desetiletí, dospěli jsme a mnohé jsme zažili s menšími či většími šrámy. Už tak často necítíme spontánní radost z bytí,  z pohybu,   ze všeho, co prožíváme. Jaksi se životem táhneme bez energie, netvořiví, unavení. A přemýšlíme o tom. ,,Co s tím? Asi stárnu, nebo co… Už to není, co bývalo.“

Na tomto semináři budeme skrze sdílení, meditace, konstelace, a konstelační cvičení společně  znovu zažehovat jiskry naší radostnosti, tvořivosti a důvěry v sebe a v Život.

Radost

Více informací…

____________________