Aktuality

12.8.

Na Večeru s konstelacemi 5.9.2018 , téma ,,Matka“ jsou ještě volná místa pro účastníky bez vlastního rozestavění

17.7.

Aktuálně je do odvolání stop stav do konce srpna na objednávání na ind. konzultace.

 Doporučuji Vám zvážit také účast na některém z chystaných seminářů, kde se můžete na svá ,,témata“ podívat dříve  a s velkým užitkem.

Konstelace-kratší večery

Konstelace – semináře

Reiki

Pokud preferujete individuální sezení, doporučuji obrátit se na mojí kolegyni, paní  Alenu Vinčálkovou 

 

1.5.

,,Léto s konstelacemi“ – v srpnu 2018 proběhnou dva konstelační semináře, jeden na téma školy a schopnosti učit se, druhý na téma mužské a ženské polarity, o vztazích mezi muži a ženami, o ženských a mužských archetypech.

Více informací…

___________________________________

31.3. Ještě poslední 2 volná místa na chystaném Tréninku konstelací 2018/19. V tuto chvíli jedno volné místo pro single ženu a pak už jen volná místa pro jednotlivce muže, případně společně jdoucí partnerské páry ( muž a žena).

Více informací…

____________________________________

20.3.

17. – 19.8. 2018 ,,Muži, ženy, ve své síle“

Upozornění : Vážení zájemci o tento seminář, byl změněn termín z 15.-17.6.2018 z důvodu, že tento termín byl v těsném časovém souběhu se seminářem německého terapeuta Wilfrieda Nellese v Praze. 

Nový termín v srpnu je jedinou náhradní možností v průběhu letošního roku. Protože jde o čas letních dovolených, dejte prosím včas ( nejpozději do konce června)  vědět váš zájem o účast, děkujeme.

10.3. Na duben je připravený seminář o radosti, o  osobním ,,prosvětlení“ .

27. – 29.4. 2018 Víra, důvěra, radost ze života

V naší přirozenosti je, být radostně spojen se Životem a nechat se jím v důvěře vést. Alespoň v dobách, kdy jsme byli malými dětmi, tato schopnost byla dennodenní součástí našich životů.

Uplynuly roky, možná desetiletí, dospěli jsme a mnohé jsme zažili s menšími či většími šrámy. Už tak často necítíme spontánní radost z bytí,  z pohybu,   ze všeho, co prožíváme. Jaksi se životem táhneme bez energie, netvořiví, unavení. A přemýšlíme o tom. ,,Co s tím? Asi stárnu, nebo co… Už to není, co bývalo.“

Na tomto semináři budeme skrze sdílení, meditace, konstelace, a konstelační cvičení společně  znovu zažehovat jiskry naší radostnosti, tvořivosti a důvěry v sebe a v Život.

Radost

Více informací…

____________________